Karula Vallavalitsuse teenistujate kontaktid

8.03.17

Karula Vallavalitsus

Reg. nr. 75001678
Karula vallamaja Lüllemäe küla Karula vald Valga maakond 68116
Pank:
SEB EE56 1010 2020 0057 6005
Telefon 767 9054
E-post: karula@karula.ee

vallavanem

Rain Ruusa

767 9051;

524 0634

rain@karula.ee

vallasekretär

Margus Teder

767 9054

margus@karula.ee

pearaamatupidaja

Maret Hannus

767 9052

maret@karula.ee

raamatupidaja

Maire Kannuluik

767 9052

maire@karula.ee

sotsiaaltöötaja

Õnneke Hermaste

767 9055;

5309 0670

onneke@karula.ee

lastekaitsetöötaja

Merike Viilup

767 9055;

5305 9257

merike2@karula.ee

arendusspetsialist

(teenistussuhe peatunud)

Marju Meeks

 

 

noorsootöötaja

Carmen Tsvetkov

5802 2614

carmentsvetkov@gmail.com

avahooldustöötaja

Erle Sarv

523 8693

 

kultuuritöötaja

Ene Kaas

5330 1511

enekaas@gmail.com

kultuuri- ja huvialakeskuse perenaine

Leili Rätsepp

5302 7342

 

 

Toimetaja: MARGUS TEDER